Nieprawidłowości projekcji prążkowia Neurony i receptory N-metylo-D-asparaginianów w bezobjawowej chorobie Huntingtona ad 7

Konkurencyjni lub niekonkurencyjni antagoniści receptorów N-metylo-D-asparaginianowych mogą być użyteczne w próbie spowolnienia postępu choroby. Finansowanie i ujawnianie informacji
Wspierane przez Fundację Dziedzicznej Choroby, Towarzystwo Chorób Huntingtona w Ameryce oraz granty (NS15655, NS17978, NS19620 i NS01300) z National Institutes of Health.
Przedstawione w części na dorocznym spotkaniu American Academy of Neurology, Chicago, 13-19 kwietnia 1989 r.
Jesteśmy wdzięczni Zane owi Hollingsworthowi, Kevinowi Kaatzowi, Ellen Karle i Wes Sweeney za doskonałą pomoc techniczną w zakresie autoradiografii i analizy immunocytochemicznej; Kevinowi O Mara i Donnie Purifoy za pomoc w przygotowaniu zdjęć; do Margaret Destrempes, Maureen Powderly, Bob Rochelle, Brian Silven i Joel Skoletsky o pomoc w analizie RFLP; J. Gusella, JJ Wasmuth i Y. Nakamura za uprzejme oddanie sond DNA; do Constance D Amato, Samuela Hicksa i Paula McKeevera z Wydziału Neuropatologii na Uniwersytecie Michigan za przegląd slajdów tego przypadku; personelowi banku DNA Indiana za ich niezawodną uprzejmość i skuteczność; oraz rodzinie pacjenta opisanej w tym raporcie ze względu na współpracę i wsparcie.
Author Affiliations
Z Wydziału Neurologii Uniwersytetu Michigan, Ann Arbor (RLA, ABY, JBP, DSM); Integrated Genetics, Framingham, Mass. (BH, RB); Departament Anatomii, Centrum Nauki o Zdrowiu – University of Tennessee, Memphis (KDA, AR); oraz Służba Neurologiczna, Veterans Affairs Wadsworth Medical Center, Los Angeles (WWT). Prośby o przedruk do Dr. Albin z Neuroscience Laboratory Bldg., 1103 E. Huron St., Ann Arbor, MI 48104.

[podobne: marskość wątroby rokowanie, nabłonki okrągłe w moczu, diagnostyka weigla ]